Саакашвілі не пустили у львівське метро

 

Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі спробував  проїхатися у львівському метро, ​​але його туди не пустили під приводом,  що у Львові немає метро, ​​повідомляє газета «Львівський транспортир».

Прихильники  екс-президента Грузії затримали чоловіка, який нібито є начальником  львівського метрополітену, і дві години вмовляли його пропустити  Саакашвілі в метро. Але чоловік навідріз відмовився, мотивуючи це тим,  що він звичайний лікар. Прихильників Саакашвілі не переконав той факт,  що чоловік був одягнений в медичний халат і знаходився він у машині  швидкої допомоги.

«Народ заляканий! Люди готові брехати і вивертатися, аби догодити владі, яка під будь-яким приводом ставить мені палиці в колеса! – заявив Саакашвілі журналістам на спеціально скликаній з цього приводу прес-конференції. – Я багато чув про красу львівського метро і хотів показати синові це прекрасне місто з усіх боків, навіть знизу.»

«Це ще один доказ, що ми на правильному шляху в нашій боротьбі, – додала Юлія Тимошенко, яка останнім часом спілкується з пресою тільки через гучномовець. – Скільки разів я їздила в львівському метро і ще жодного разу мені ніхто не говорив, що його не існує.»

«Ми все одно потрапимо в львівське метро. Якщо не через головний вхід, то знайдемо інший», – після цих слів Саакашвілі і його прихильники взяли лопати і стали копати.


http://uareview.com/saakashvili-lvivske-metro/

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded